Košík nákupní černý

Doprava 75 Kč,Do týdne
Doporučená nabídka Stools-shop.cz

Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 115 472 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 26 201 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta90 Kč94 % • 933 recenzíDalší informace

48 x 27 x 25 cm
Barva
černá

- kvalitní provedení a praktická barva
    - velká výdrž - mám ho už cca 4 roky, je nezničitelný a teď jsem ho koupila do rodiny dalším členům

• prakticky do auta,lehky

prakticky skladny kosik

• skvely

skvely

Rozměry
48 x 27 x 25 cm
Barva
černá

Nabízíme nářadí a pomůcky pro každodenní údržbu domu či zahrady. Věříme, že naše výrobky ocení jak domácí kutilové tak profesionálové. Nákupní košík je vyroben z pevného omyvatelného textilu, k hliníkové konstrukci je uchycen dutými nýty. Uvnitř nákupního košíku je praktická kapsička na zip. Pohodlí při nošení zajišťuje držadlo s měkkým úchytem. Velikou předností nákupního košíku je skládací mechanismus, který umožňuje rychlé složení a rozložení. Vhodný na každodenní nákupy, pikniky, na zahradu či na chatu. Barva červená Rozměry složeného : 48x28x6cm Rozměry rozloženého: 48x28x26cm Nosnost: 25kg Objem: 26litů Váha: 1,1kg

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

- kvalitní provedení a praktická barva

• prakticky do auta,lehky

prakticky skladny kosik

• skvely

skvely

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Velký a kvalitní koš

Velký a kvalitní koš. Na velký nákup, který jsem s množstvím zboží , které pojme málem neunesla.

skvělá

pevný,kvalitní,super provedení

• velký
    • prošití u dna košíku rozpárané!

Nebudu tento košík vracet, ještě bych musela platit poštovné a běhání kolem.... raději košík zašiji.

• , zakoupeno v EVA.cz

• velikost, pevnost, cena, barva

oproti těm z diskontů, které jsem koupil, diametrální rozdíl..je opravdu kvalitní a za stejné, či menší peníze

• , zakoupeno v EVA.cz

• pěkný desing,nosnost,skladnost,pohodlnost při nakupování...prostě perfektní
    • nic,pouze maký výběr barev...ale černá nevadí.

Košík je moc hezký,nakupování s ním je pohodlné,darovala jsem ho mámě a ta je nadmíru spokojená. Dokonce ihned zakoupila košík své švagrové..aby si ho taky užila.Rozhodně doporučuji. Nákup na Eva byl bez chybičky,neskutečně rychlý a bezvadná kominukace.Dodatečně děkuji !!

• , zakoupeno v EVA.cz

Tento košík jsem po dlouhé době shánění vyhodnotila jako nejlepší ze všech. Má pevnou látku, stabilita je dobrá, uvnitř vyztužen, zapínání na zip, dvě madla, hliníková lehká konstrukce, boční kapsa na peníze. Super.